Worms

Mobil hry recenze

Tady budou recenze na mobil hry.

Zatím nejnovější Worms mobilhra. Hra je pěkně barevná, ve vesmírném stylu. Kampaň je zpracována v dobíjení planet, až musíte ovládnout celou GALAXII. Hra obsahuje také MINIHRY, kde můžete zkoušet přistávání s létajícím talířem(moje oblíbené :-)), invazi mimozemšťanů, nebo sestřelovat létající talíře, které unášejí vaše přátele, nebo sestřelovat rakety(toto zatím vůbec neumím XD) Samozřejmě je tu Multiplayer. Můžete hrát v REŽIMU NA ŠÍŘKU nebo v REŽIMU NA VÝŠKU.

----Celkové hodnocení 85 procent----
Moje oblíbená hra na mobil. Baví mě totiž stavění budov :-). Některé verze jsou i v češtine. Můžete si i zahrát po Bluetooth( pouze některé verze ).

Stavte si budovy, a dobyjte nepřátelské území! Můžete si zahrát hru více hráčů, rychlou hru, nebo kampaň ! Chcete si postavit věž, tvrz, celý hrad, nebo rovnou citadelu ?! Začínáte pouze s několika zbraněmi a můžete si postavit věž. Postavte si věž, vyskočte na ní, vystřelte katapultem granát a doufejte, že se trefíte ! Hru si musíte samozřejmě osvojit, vymýšlet si vlastní taktiky a mnoho více věcí !

-----Celkové hodnocení 75 procent -----

+ Hratelnost
   Bluetooth
   Stavění budov
- Grafika
   Občasné sekání
   Špatné míření
 
Copyright 2009 - 2010 by Adam Palkovič. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení je kopírování ZAKÁZÁNO.