Worms

Homepage

Vítejte na mé stránce o hře Worms ! Doufám, že zde najdete vše co potřebujute vědět od základních informací po samotných úpravách hry ! Všechen tento obsah jsem vytvořil já, některé mé články se také objevují na webu Worms.Scorpions.cz, kde jsem redaktorem.

Zdravím ! Opět po dlouhé době vám přináším další článek ! Tento se ale Worms netýká.
Nějak ( :-D) mě napadlo že bych si vytvořil lištu. Hledal jsem na internetu a narazil jsem na web
Conduit.com kde se dají vytvořit různé webové aplikace. Bezplatně a rychle jsem se zaregistroval a měl jyem zde plno možností jak si vytvořit nebo přidat nějaké aplikace na web. Hned jsem se pustil do tvoření. Přidal jsem si na lištu vyhledávání, to má každá správná lišta mít xD ! Také jsem přidal přihlášení na Facebook přes moji lištu( já FB nesnáším ale hodně lidí to má ), Youtube, zahraniční TV online ( jen nějaké dokumenty a nějaké kamery ), rádio(přehrávač),  rachlé vymazání paměti prohlížení internetu, E-mailový klient(G-mail, Yahoo, Hotamail atd, bohužel nepodporuje české E-maily) a počasí.

Klikněte pro stáhnutí mojí lišty
Posledni komentare
12.05.2014 19:35:20: Kosmetika Oriflame levně - Oriflame se slevou 23%, registrace nových členů Registrace Oriflame zdar...
09.04.2014 13:42:40: Kosmetika Oriflame + výrobky Wellness by Oriflame.Oriflame registrace Jako člen objednáváte pouze po...

Worms Reloaded

 

Ahoj, po opravdu velmi dlouhé době vám přináším stručnou recenzi (kvůli škole) a to ohledně o nejnovějším dílu hry Worms.

 

Grafika

 

Grafika je podobná ze hry Worms Open Warfare. Pozadí se mírně změnilo. Menu je lépe zpracované.

 

Oblékání červíků

 

Červíkům můžete dát čepici ( moje oblíbená je fialový kulich :-D) Navíc jim můžete vybrat barvu pleti (Skin) a vítězný taneček. Také jim můžete nastavit jejich HUD(zatím jsem nevyzkoušel). Samozřejmě jim můžete nastavit řeč ( např. "Wacky" - Ha ! You miss ! trrr ).

 

Červíků v týmu můžete mít maximálně pouze 4.

 

Mise

 

Mise jsou pro mě poměrně jednoduché, mám je téměř hotové ( Leon už udělal všechny během dvou dnů :-D Misí je celkem 35. Ale od mise 30 do mise 35 si je musíte koupit červými penězmi. Témata se mění ( Město, středověk, fotbalové hřiště, stavba a  sýrový vesmír ) V poslední misi každého témata musíte uvažovat logicky, abyste se dostali k teleportu, který vás přemístí do dalšího témata ( umění s lanem, jet packem, obětovat červa aj. ) Nechybí zde samozřejmě Death - matche a tutoriály. Za splnění mise také dostáváte penízky.

 

Obchod

 

Ve hře je také obchod, kde si můžete kupovat mapy, zbraně, čepice a další. Peníze dostáváte za splněné mise.

 

Multiplayer

 

Ve hře je samozřejmě Multiplayer, jak na jednom počítači, tak na internetu. Můžou hrát max. 4 týmy.

 

Celkové hodnocení : 85 %

 

+ Hratelnost

+ Velmi chytrá AI ( umělá inteligence - počítač )

+ Grafika

+ Nové zbraně

+ Poměrně nízké systémové požadavky

 

- Těžší ovladatelnost Ninja Rope

- Poměrně lehké mise

 Přikládám ještě moje video z WR s osudnou chybou počítače :-D A ještě jedno
Ahoj, po dlouhé době přináším další článek a s ním i další rubriku Tipy a Triky . Budou zde uveřněny různé rady atd. Můžete poslat i nějaký tip mně, pak článek uveřejním s vaším jménem.
Podívejte se na můj další objev. Máte ty ovrázky v datech taky ?

Úryvek :

Ikony pro Xbox 360 ve Worms 4 PC a jedná nepoužitá ikonka pro Wormpot a ikonka zbraně Pipegun, která taky ve hře není


Dlouho jsem se Worms 4 Mayhem nevěnoval, už to vůbec nehraju ... Někdy si zahraju Worms Armageddon, ale teď se hodně věnuji internetu. Ale teď k článku : Když jsem se opět díval do dat Worms 4 ...

Pokračování v rubrice Objevy

Ano, ano a ještě jednou ano ! Tento web má již 1000 návštěv

Moc vám děkuji !

Ještě sem dám jeden článek :-)
Asi se divíte, CO TO JAKO JE ??? : Chvíle ticha skončí až návštěvnost překročí 1000 návštěvníků. Potom uveřejním jeden článeček :-P
Dnes TOPlist napočítal 902 návštěv, což je velmi pěkné číslo :-) Těším se, až zde bude 1000 návštěv :-).
Zase stěhování... Opět se mi nelíbila adresa stránky, chtěl jsem mít název worms.nejakadomena.cz, takže jsem změnil adresu na worms.mistecko.cz.


Omlouvám se, že jsem se před tím nezmínil o změně adresy webu.
Jestli máte zájem o umístění ikonky nebo Banneru(jakékoli formáty).Kontakt najdete zde . Reklamy budou umístěny pouze dole na stránkách, nebo v panelech.
Snížil jsem reklamy, ještě jsem přidal Podporu webu(!!!NENUTÍM VÁS, PENÍZE NEPOSÍLÁTE MNĚ, NÝBRŽ WEBGARDEN ZONE, KTERÝ MI POTOM PŘIDÁ KREDITY!!!), A ještě rubriku Výměna ikonek a bannerů.
Posledni komentare
07.06.2012 18:26:16: I had a dream that I was drowning in orange soda. Turned out it was just a Fanta sea. :) szkola wind...
1  
2  
3  
4  
 
Copyright 2009 - 2010 by Adam Palkovič. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení je kopírování ZAKÁZÁNO.