Worms

Budovy

INSPIROVÁNO OD WWW.WORMS.SCORPIONS.CZ


Základna-První budova,kterou ve hře budete mít.Nedá se z ní útočit. Má 1100 životů,jinak z ní jdou klasické zbraně(Bazooka, Grenade, Air Strike, 50-Stone Canary, Electrical Storm, Fire Punch).

Věž- Normálně první útočná budova,jakou můžete mít.  Má 100 životů.Jdou střílet klasické zbraně a už i katapulty nějaké děla Mortar, Cluster Launcher, Old Woman, Napalm Strike, Earthquake, Ballista.

Tvrz- Toto už je lepší než věž. Jde z ní poměrně hodně zbraní.Má 250 životů. Jdou z ní tyto zbraně:klasické,stejné jako u věže,Mortar, Cluster Launcher, Old Woman, Napalm Strike, Earthquake, Ballista.

Hrad- ooo toto je vážně dobrá budova! Je poměrně silná a jde z ní mnoho zbraní. Má 500 životů. Jdou z ní klasické, zbraně z tvrze, Homing Pigeon, Fridge Launcher, Super Hippo, Giant Crossbow, Nuclear Strike, Animal Strike.

Citadela- Super budova! Jde z ní mnoho zbraní,mnoho životů! Jestli ji máte postavenou, může se nepřítel rovnou vzdát(Pokud nemá taky citadelu)!Má 800 životů. Jdou z ní klasické zbraně,zbraně z hradu,Rocket launcher, Trebuchet, Giant laser, Trojan Donkey, Monkey Troop, Armageddon.

Div světa- No, nevím. Je to sice velmi dobrá budova, ale je to s ní hodně lehké. Nepřítel má dva tahy na její zničení,jinak prohraje. Ale jestli má Váš protivník taky Div světa, máte taky jenom 2 tahy na zničení této budovy!  Nevím ale,kolik má životů.

Vědecká laboratoř- Hodí se. Všem zbraním se zdvojnásobí škody. Nevím,kolik má životů.

Továrna na zbraně- Taky se hodí. Ale je trochu nebezpečná pto Vás! Radši si ji dejte když máte všechny útočné budovy, možná vám přinese továrna zbraň která funguje na určitou budovu, a když tu budovu nemáte,tak bedna když ji seberete začne hořet!!! Nevím,kolik má životů.

Táák poslední budova-Špitál- - Taky se hodí. Když Vám umře červík, Tak by se měl objevit u Špitálu. Hodí se když máte málo červíků s málo životy. Nevím,kolik má životů.

 
Copyright 2009 - 2010 by Adam Palkovič. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení je kopírování ZAKÁZÁNO.