Worms

Archiv občasníků

První občasník

Dám sem na web občasník abych něco řekl o novinkách nebo co se mi stalo při hraní Worms. A je to občasník, což znamená že nový bude občas! Dneska(3.11.) mi poslal Lukas návod pro W3D Map Editor pro tento web, což je super. A 11.října mám narozeniny. Bude mi 12. Já si přeju hru IL-2 Sturmovik 1946. To je suprový letecký válečný  simulátor z druhé světové války, který doporučuju si někde koupit. Pak nějaký ty peníze, finančně na tom nejsem zrovna nejlépe ;-).Pak nový mobil. Nokii 6300. Je to dobrej mobil s paměťovou kartou,USB,Bluetooth ... je rychlej, dobrá kvalita zvuku, velkej displej a pro Worms hry a nějaký ty jiný hry je úplně super. Pak nevim co, třeba novou kuličkovku :-D. Mám sice tři, ale stejně chci víc. Třeba brokovnici,AK-47(kalašnikov), UZI nebo jiný. A taky kuličky, už jich mám taky málo :-D. Taky bych chtěl konečně svojí televizi+PC. Taky poslouchám Beatles, ale žádný CD od nich nechci. už jsem toho napsal snad dost tak čus ... třeba za rok(vžýdyť říkám je to jen občasník :-D)

Druhý občasník

Tak, máte tady druhý občasník. Takže se pusťte do čtení :-)Tak 11.10 jsem měl moje dvanácté narozeniny, líbili se mi, i když jsem nedostal zrovna to, co jsem chtěl - mrzí mě hlavně ta Nokie 6300. Tak vám řeknu, co jsem dostal. Dostal jsem asi 700 Kč,vrtulník na ovládání,maskáčový batoh, 6 DVD Byl Jednou Jeden Vynálezce, PC hru IL-2 Sturmovik 1946 a to je všechno. Teď si zrovna poslouchám písničku od Beatles(Já žádnou jinou skupinu neposlouchám) There's A Place http://www.youtube.com/watch?v=G4lGuxEWn3c&feature=related Teď budu poslouchat Please Please Me. Říkejte si třeba že Beatles jsou sračky z 60's. Podle mě byly Beatles jedna z nejlepších skupin na světě. Hmm a taky budu nosit brýle 8-/ :-D. Taky jsme dneska při PC ve škole chatovali, byla to sranda :-D. Když je půlka naši třídy na jednom chatu tak je to super :-D. Tak už to zakončím.
Čau

Třetí občasník

Takže tohle už je třetí občasník, takže můžete číst. Brýle už nosím, teď chce brýle nosit můj táta, můj brácha :-D. Druhý stupeň na škole mi už dává pořádně zabrat :-/. Už mám dokonce 5 z testu fyziky. Ostatní předměty celkem v poho. Nejlepší jsem v angličtině a informatice(počítače). Brrr, jsem rád, že už neprobíráme na dějepis pravěk :-P. A moje morčata , to jsou blázni. Můžu je dát rovnou do cirkusu. Přeskakují se navzájem, pořád všude skáčou, všude s***u a ch***ou :-D. Jedno pořád kouše, ale už se polepšilo. To druhý je andílek. Chtěl bych udělat nějakou novou anketu, ale nevím o čem . Hmm. Kdyžtak napište do Shoutboardu. Nápad rád uveřejním :-). Ještě dneska se musím naučit tu fyziku!!!!! My ji máme totiž už zítra. A to máme zítra do tří hodin odpoledne. No je toto fér??? Hm? Není!!! X-D. Všechny zbíju a zabíju X-D. Tak čus, zas nevim kdy :-D.

Čtvrtý občasník

Tak, po menší neaktivitě sem dávám další občasníček, tentokrát bude asi malý, jestli se nerozepíšu :-). Nejdříve, co bych vám mohl říct, je že brzy bude pololetní vysvědčení, na které se docela těším. A zadruhé, zajímá mě návštěvnost mého webu. Webgarden píše, že návštěvnost je 201 měsíčně, což mi připadá docela divné, tolik. To je podobné jako s jedním mojím videem, které jsem dal na Youtube. Za den mělo 100 návštěv!!! Přitom mám jenom 5 odběratelů a asi 20 přátel... prostě divné... Hihí, a ještě jsem vám neřekl nic o Vánocích. Dostal jsem COOL mobil pár knih,pár peněz(1400 Kč) a ještě něco... A jsem blázen do pyrotechniky. Hihihi. Fontánky, včelky blablabla.. tak snad jsem toho napsal dost, tak ČAU.

Pátý občasník

Tak, pátý občasníček :-). Takže - jedna špatná zpráva pro mě - mám vypraný mobil !!!! bůůůůů. Mamka mi ho vyprala, když chtěla vyprat ponožku od mobiluuuuuuu. A jedna dobrá zpráva pro mě - Mám nový mobil, ještě lepší než předtím :-P. A dvě dobré zprávy pro všechny příznivce Worms - NĚKDY v roce tomto roce(pro malé 2010 xD) vyjde Worms 2 : Armageddon pro PC, a Team 17 brzy vydá Worms : Battle Islands pro Nintendo Wii. To jsou v této době dvě novinky, které jsou nejvíce populární. Ještě má někdy v roce 2011 vyjít další díl Worms, ale už si nepamatuju jméno :-(. Dále, k ději tohoto webu : Máme nový spřátelený web wm.7x.cz , velmi dobrý web pro každého :-). A chystám taky spřátelení nového MOOTH, už jsem uveřejnil jejich banner, tak za 1-2 dny už budeme také spřátelení. Jinak nic nové, hmmm. Čau.

 
Copyright 2009 - 2010 by Adam Palkovič. Všechna práva vyhrazena. Bez svolení je kopírování ZAKÁZÁNO.